Registrovat Přihlásit

Automatický cutter na řezání textilu TAKATORI TAC-208TBR

Řezání tkanin. Automatický vícevrstvý cutter. Pracovní pole je 200 x 200 cm, výška nákladu, řezaných vrstev je 8 cm, po kompresi (stlačení vzduchem).

 • Výrobce: Texi
 • Dostupnost:
  Na objednávku
  Dostupnost na pobočkách

  Hlavní sklad Brno Ne
  Pobočka Praha Ne
  Pobočka Jihlava Ne
  Sklad Strima externí Ne

 • Termin dodání:
  Kdy mi bude zboží doručeno?
  Termin dodání

  Toto zboží nemáme standardně skladem, nebo je pro Vás speciálně objednáno. O přesný termín dodání si napište, volejte.

 • Záruční doba: 2 roky
 • Kód výrobku: TAKATORI TAC-208TBR
 • Dostupnost na pobočkách
  Hlavní sklad BrnoNePobočka PrahaNe
  Pobočka JihlavaNe Sklad Strima externíNe
ks


Popis

Moderní, precizní a efektivní automatické zařízení, cutter na automatický výstřih pro textilní a oděvní výrobu. Toto zařízení ve spojení s CAD systémem pro tvorbu střihů, polohování a zařízení pro pokládání tkanin je špičkovým zařízením na našem trhu.

Toto zařízení je výkonný stroj pro stříhání ve velkém množství vrstev, je konstruovaný k nepřetržité přesné práci bez zásahů při vysokých rychlostech. Používá přesný vakuovací systém, který umožňuje dokonalou fixaci materiálu během stříhání, takže výsledkem jsou přesné střihy ve všech vrstvách. Zařízení dokáže zpracovat velmi rozdílný materiál a to jak standardní, tak lycru, džínsovinu, různé technické tkaniny atd.
Dlouhé vertikální řezy nožem a automatické broušení nože eliminuje vytahování vláken a zajišťuje kvalitně střižené díly ve všech vrstvách.
Operátor může snadno upravit rychlost střihu a rychlost pohybu nože podle typu stříhaného materiálu, a maximalizovat tím výkon.

 

 • Efektivní pracovní plocha řezu: 200 x 200 cm
 • Délka stolu vybaveného pásem pro odběr nařezaného materiálu: 210 cm
 • Výška tkaniny lisované (po kompresi přítlakem) je 8 cm (před kompresí má materiál 8-20 cm, podle typu a struktury tkaniny)
 • Rychlost otáček hnacího ústrojí nože je 4.500 ot./min
 • Rychlost stříhání (nejvyšší) 60 m/min
 • Napájení 400 V / 50 Hz
 • Maximální spotřeba 25 kW (38 kVA)
 • Maximální výkon vzduchové turbíny 15 kW
 • Potřebujete stlačený vzduch 5 bar. (0,5 Mpa), kompresor musí mít min. výkon 140 l/min

 

Součástí zařízení je:

Řídící software Cutting Advisor používá intuitivní dotykovou obrazovku usnadňující zaškolení operátora a snadné použití; program vede operátora celým procesem řezání. Plynulé grafické zobrazení provozních parametrů, úrovní vakua a rychlosti střihu v reálném čase poskytuje komplexní přehled o celém procesu stříhání. Plná kompatibilita se síťovým provozem zajišťuje snadný přenos dat ze systémů CAD, které jsou ve formátu ISO.
Funkce MOVING&CUTTING - průběžné řezání při přesunu materiálu zajistí o 5-10% lepší výtěžnost materiálu v závislosti na typu zařízení.
Precizní ostří nožů o rozměru 1,6 x 6 mm je hnáno servomotorem o výkonu 750 W.
Speciální systém chlazení nože, kdy můžete nastavit množství přívodu vzduchu. To snižuje teplotu na povrchu nože a zabraňuje tavení materiálu, nebo spékání materiálu s vysokým obsahem syntetických vláken a udržuje čistotu nože.
Stabilizující mechanismus nožů snižuje vibrace, hluk a opotřebení řezacího zařízení. Rozšířená konstrukce vedení nože umožňuje získat pevnější a opakovatelnější dráhu řezu, což maximalizuje přesnost umístění nože.
Brusný mechanismus: 2 rotující brusné kameny, rotační rychlost je 6.000 ot./min, ostření probíhá oboustranně ve stejnou dobu. Systém automaticky měří skutečnou tloušťku čepele nože a brání jeho poškození.
Vrtačka tkanin. Můžete nainstalovat až 3 vrtáky: jehla (průměr 1,5-3 mm) nebo frézku (průměr 25 mm). Nastavitelná pracovní rychlost je až 6.000 ot./min. Vše je poháněno servomotorem.
Příkon sací turbíny je 15 kW, plynulá regulace sacího výkonu, maximální podtlak 160 mbar. Stabilní úroveň odsávání umožňuje dokonalou fixaci materiálu během stříhání, takže výsledkem jsou přesné střihy ve všech vrstvách.
Filie - membrána snižuje tlakové ztráty, snižuje hlučnost, zabraňuje zvýšení spotřeby energie pro řezání vrstev.
Další doplňky, možnost vybavení:
Super Cut - program pro editaci parametrů a řezné dráhy (počáteční bod řezu, směr řezání, změny uspořádání řezů, odběr nařezaných prvků z linky atd.)
Transfer - možnost využití zařízení pro řezání na více pracovištích
Přídavný vrták (celkem 3)
Kamera - pro kontrolu výchozího bodu řezání, přesnost aplikovaného materiálu
Čtečka čárových kódů.


Tento stroj je vhodný pro velmi rychlý řez tkanin, například materiál pro výrobu roušek. Průměrnou práci, kterou dělají 2 střihači dva dny, zvládne náš cutter nařezat při obsluze s 1 operátorem za cca 4 hodiny.

Recenze (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Napsat recenzi

Video


Naposledy prohlíženo